Poznań Park Sołacki pogoda jesień prognoza pogody

Idzie zmiana w pogodzie! Tygodniowa prognoza pogody Poznań

by

in

Poznań – jaka będzie pogoda? Początek tygodnia chłodny ale suchy, a bliżej weekendu… Sprawdź prognozę pogody dla Poznania!

Poniedziałek, 26 listopada

Tydzień rozpocznie się pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 13 m/s. Na szczęście ustąpią niedzielne mgły.

W nocy nadal niebo będzie zachmurzone w całości. Temperatura spadnie do -3°C. Wiatr osłabnie. Lokalnie mogą wystąpić jeszcze większe przymrozki.

Wtorek, 27 listopada

Wtorek będzie pogodniejszy, jest szansa na wyjrzenie słońca. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 3°C. Wiatr słaby. Nie powinno padać. Ciśnienie wzrośnie do 1028 hPa.

Noc będzie całkiem pogodna w Poznaniu. Temperatura spadnie do -2°C, ale lokalnie będzie chłodniej. Nie będzie padać, wiatr pozostanie słaby. Zanieczyszczenia powietrza mogą się mocno osadzać.

Środa, 28 listopada

Tego dnia odczujemy ochłodzenie – temperatura maksymalna będzie się wahać w okolicach 0°C. Zachmurzenie umiarkowane i małe, nadal bez deszczu. Poznań odczuje silniejszy wiatr, do 15 m/s (55 km/h).

W nocy tradycyjnie temperatura wyniesie -3°C. Wiać będzie umiarkowanie, w porywach do 15 m/s. Zachmurzenie duże i całkowite, mogą wystąpić słabe opady.

Czwartek, 29 listopada

Ponownie zrobi się nieco cieplej, maksymalnie do 3°C. Dzień bardzo pochmurny. Rano możliwy deszcz. Ciśnienie zacznie spadać, wiatr nadal umiarkowany.

Noc bez mrozu, z temperaturą do 2°C. Nie ujrzymy gwiazd, niebo przesłonią chmury. Nie powinno padać. Wiatr zacznie słabnąć.

Piątek, 30 listopada

Słońca raczej nie zobaczymy – zachmurzenie będzie duże/całkowite. Popołudniu możliwy słaby deszcz. Cieplej niż w ostatnich dniach, termometry wskażą do 5°C. Wiatr słaby.

Noc pochmurna, ale ciepła, nawet do 3°C. Może popadać deszcz. Wiatr powieje słabo, za to niebo szczelnie zasłonią chmury.

Sobota, 1 grudnia

Grudzień w Poznaniu rozpocznie się całkiem ciepło – termometry wskażą nawet 6-7°C. Rano pochmurno, popołudniu zacznie wychodzić słońce. Wiatr słaby, jest małą szansa na słabe opady deszczu. Ciśnienie zacznie rosnąć.

Sobota to kolejny weekend z Betlejem Poznańskim na Placu Wolności. Sprawdź program imprezy!

Noc będzie pochmurna z nielicznymi przejaśnieniami. Bez mrozu, temperatura spadnie maksymalnie do 3°C. Wiatr powieje słabo.

Niedziela, 2 grudnia

Tego dnia pogoda w Poznaniu nadal będzie przyzwoita. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C. Zachmurzenie umiarkowane, czasami duże.

Noc z niedzieli na poniedziałek upłynie pod znakiem braku deszczu i umiarkowanego zachmurzenia. Wiatr zacznie się delikatnie wzmagać. Ciśnienie wysokie, do 1030 hPa.


Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Wykopie i Instagramie


Comments

Jedna odpowiedź do „Idzie zmiana w pogodzie! Tygodniowa prognoza pogody Poznań”

  1. […] Czytaj też: Idzie zmiana w pogodzie! Tygodniowa prognoza pogody Poznań […]

Dodaj komentarz