Poznań Park Stare Koryto Warty Chwaliszewo pogoda

Poznań: prognoza na weekend 18-20 września. Niemalże bezchmurnie i trochę poniżej 20 stopni

by

in

Słonecznie, sucho, z przyjemnymi temperaturami. Tak w skrócie można opisać pogodę w Poznaniu podczas weekendu. Podobnie (a wręcz jeszcze cieplej) będzie na początku przyszłego tygodnia.

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 18-20 września

Piątek, 18 września

Czeka nas piękna, słoneczna pogoda. Chmur nie będzie prawie wcale. Temperatura wzrośnie do 18ºC. Wiatr powieje bardzo słabo. Padać z pewnością nie będzie.

Nocą bezchmurnie i bez deszczu/burz. Temperatura spadnie do 8ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 19 września

To będzie piękna sobota. Zachmurzenie małe, brak opadów. Temperatura maksymalna osiągnie 19ºC. Wiatr słaby.

Noc z soboty na niedzielę z zachmurzeniem małym do umiarkowanego. Nad ranem termometry pokażą 10ºC. Będzie sucho i prawie bezwietrznie.

Niedziela, 20 września

Niedziela będzie nieco bardziej pochmurna (prognozujemy zachmurzenia umiarkowane), ale bez obaw – słońca nie zabraknie. Padać nie będzie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 19ºC. Wiatr powieje słabo.

Nocą bezchmurnie, padać nie będzie. Temperatura spadnie do 8ºC. Wiatr słaby.

Kolejne dni

Początek tygodnia słoneczny (zachmurzenie małe do umiarkowanego), bez deszczu i ciepły. W poniedziałek do 22, a od wtorku do piątku do 26 stopni. W weekend ochłodzenie.

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie