Kontakt

Zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt @ czasnapoznan.pl (usuń spacje przy znaku „@”). Formularza kontaktowego nie ma 😛

Regulamin korzystania z formularza kontaktowego

1. Formularz kontaktowy na stronie czasnapoznan.pl/kontakt służy czytelnikom strony.

2. Podanie obowiązkowych danych osobowych (podpisu i adresu mailowego) jest dobrowolne, ale niezbędne w celu możliwości skontaktowania się z czytelnikiem. Obowiązkowe dane osobowe są przetwarzane przez rok od momentu skorzystania z formularza kontaktowego.

3. Zabronione jest korzystanie z formularza kontaktowego w celu złożenia oferty lub reklamy pracy/świadczenia usług dla właściciela strony czasnapoznan.pl. Zaakceptowanie oświadczenia w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne w celu możliwości skorzystania z formularza.

4. Osoby składające poprzez formularz kontaktowy oferty lub reklamy pracy/świadczenia usług dla właściciela strony czasnapoznan.pl wyrażają zgodę na wykorzystywanie przesłanych danych osobowych i informacji w celach marketingowych oraz na publikację przesłanych danych osobowych i informacji w formie ostrzeżenia przed osobami lub firmami łamiącymi regulamin korzystania z formularza kontaktowego. Ostrzeżenie pojawi się na stronie czasnapoznan.pl/kontakt.

5. Użytkownicy formularza kontaktowego mają prawo do usunięcia danych osobowych drogą mailową (kontakt @ czasnapoznan.pl (usuń spacje przy znaku „@”))

6. Osoby łamiące art. 3 regulaminu nie mogą ubiegać się o usunięcie ostrzeżenia opublikowanego w trybie art. 4 regulaminu.

7. Regulamin wchodzi w życie 12 listopada 2019 roku.

Lista osób lub firm naruszających art. 3 regulaminu korzystania z formularza kontaktowego:

TalkWithLead – liveserveronline . com/talkwithcustomer.aspx: spam, oferta reklamowa
Adraptor Limited – marketing-email . pl: spam, oferta reklamowa, firma z Wysp Marshalla
Adraptor Limited – sprzedaz-w-internecie . pl: spam, oferta reklamowa, firma z Wysp Marshalla
Adraptor Limited – densito . pl: spam, oferta reklamowa, firma z Wysp Marshalla
TalkWithLead – liveserveronline . com/talkwithcustomer.aspx: spam, oferta reklamowa
Tacho-Asystent – www.tacho – asystent.pl: spam, oferta reklamowa, podszywanie się pod prawdziwą firmę, brak polityki prywatności