Poznań Game Arena 2018

Święto graczy: w weekend odbędą się Poznań Game Arena!

by

in

Największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi gamingowe odbędą się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na odwiedzających czeka 1 000 stanowisk do gry i 220 wystawców.

Poznań Game Arena – atrakcje

Wśród atrakcji przygotowano szereg różnorodnych propozycji, spośród których każdy miłośnik gier znajdzie coś dla siebie: premiery gier, turnieje eSportowe, gwiazdy Twitch i YouTube, znakomici cosplay’erzy, wystawców z najlepszą ofertą przygotowaną specjalnie dla naszych zwiedzających.

PGA to głównie impreza targowa. Wśród atrakcyjnej cenowo oferty można znaleźć także premierowy asortyment, niedostępny jeszcze w sklepach. Natomiast kiermasze gier to doskonała okazja znalezienia kultowych tytułów za bezcen. Warto więc zabierać ze sobą duże plecaki.

Kiedy odbędzie się PGA? Ile kosztują bilety?

Impreza odbędzie się od piątku do niedzieli, 12-14 października. Piątek to tzw. VIP day. Wejściówka wiążę się z wydaniem kwoty 120 zł (150 zł – w kasach MTP). W sobotę normalny bilet jednorazowy kosztować będzie 33 złote (39 zł, jeżeli kupimy go na miejscu), a w niedzielę 27 zł (30 zł – w kasach MTP).

Podczas Poznań Game Arena odbędzie się także Stars4Fans, czyli wydarzenie z gwiazdami Twitch i YouTube. Na Stars4Fans wejdziemy ze specjalnymi wejściówkami.

Zachęcamy do wybrania się na Poznań Game Arena transportem zbiorowym (pociągiem, tramwajem, autobusem). Dojedziemy bez korków i objeżdżania miasta w poszukiwaniu miejsc parkingowych.

Bilety w przedsprzedaży zakupisz na stronie https://www.gamearena.pl/pl/kup_bilet/co-gdzie-kiedy-bilety/


Comments

Jedna odpowiedź do „Święto graczy: w weekend odbędą się Poznań Game Arena!”

  1. […] W Poznaniu regularnie odbywa się także święto graczy – Poznań Game Arena. […]

Dodaj komentarz