Poznań Święty Marcin tramwaj autobus transport zbiorowy MPK ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego pyta pasażerów o ich bezpieczeństwo [ANKIETA]

by

in

ZTM prowadzi badania, które mają pozwolić na ocenę poczucia bezpieczeństwa pasażerów tramwajów i autobusów. Badanie opinii odbywa się przy użyciu internetowej ankiety

Czemu ma służyć ankieta?

Zarząd Transportu Miejskiego przygotowuje procedury bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i podmiejskiej, które obowiązywać będą wszystkich operatorów transportu zbiorowego (MPK Poznań, TPBUS czy ZKP w Suchym Lesie). ZTM zbiera rzetelne informacje na temat poczucia bezpieczeństwa pasażerów, aby na ich podstawie podjąć działania zmierzające do poprawy komfortu podróżowania tramwajami i autobusami.

Gdzie mogę wypełnić ankietę?

Aby wziąć udział w badaniu, wejdź na stronę www.webankieta.pl/ankieta/352025/ztm-badanie-opinii.html . Kierowane jest do wszystkich osób korzystających z publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM. Ankietę można wypełniać do 21 października.

W zespole, który będzie wypracowywał procedury bezpieczeństwa w tramwajach i autobusach, zasiadają pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego, MPK Poznań i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.