Poznań: Ostrów Tumski, Warta i pochmurna pogoda

Poznań: pogoda na weekend 19-21 czerwca. Pochmurno i chłodniej

by

in

Przed nami małe ochłodzenie. Zrobi się pochmurno, niewykluczone są opady deszczu i burze. Sprawdź prognozę pogody dla Poznania!

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 19-21 czerwca

Piątek, 19 czerwca ☁

Dzień pochmurny, z zachmurzeniem dużym. Może przelotnie padać, choć prawdopodobieństwo opadów jest małe. Temperatura wzrośnie do 22ºC. Wiatr słaby.

Nocą także może przelotnie padać. Prognozujemy zachmurzenie całkowite i temperaturę minimalną wynoszącą 17ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 20 czerwca ☁

W Poznaniu Słońca raczej nie zobaczymy (ma być zachmurzenie całkowite). Padać nie powinno. Temperatura maksymalna osiągnie 19ºC. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 40 km/h.

Noc z soboty na niedzielę sucha i z zachmurzeniem dużym. Temperatura minimalna osiągnie 16ºC. Wiatr słaby.

Niedziela, 21 czerwca ?

Także niedziela będzie pochmurna, z nielicznymi przejaśnieniami. W ciągu dnia możliwe opady deszczu i burze. Temperatura wzrośnie do 22ºC. Wiatr słaby.

Nocą ciągle niebo będzie szczelnie zakryte chmurami. Temperatura spadnie do 17ºC. Wiatr słaby, padać nie będzie.

Przypominamy: to ostatnia chwila, aby dopisać się do spisu wyborców. Masz czas do 23 czerwca. Prezydenta Polski wybierzemy 28 czerwca.

Kolejne dni

Prognozy na poniedziałek i wtorek 22/23 czerwca nie są stuprocentowo pewne. Powróci ładna, słoneczna pogoda. Temperatury w okolicach 25 stopni.Pod koniec tygodnia możliwe nawet 30 stopni.

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie