Tramwaj Solaris Tramino odjeżdża z przystanku "Marcinkowskiego" i wjeżdża na plac Wolności (pojazd MPK Poznań), pogoda pochmurna

Poznań: pogoda na weekend 22-24 stycznia. Ochłodzenie, ale bez siarczystych mrozów

by

in


Piątek słoneczny, weekend pochmurny. Ponadto z każdym dniem będzie się robić coraz chłodniej. Sprawdź prognozę pogody dla Poznania!

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 22-24 stycznia

Piątek, 22 stycznia

Prognozujemy zachmurzenie umiarkowane, przez większość dnia powinno być słonecznie. Padać nie będzie. Temperatura wzrośnie do 10ºC. Wiatr słaby.

Nocą pochmurno i bez opadów. Temperatura w najchłodniejszym momencie spadnie do 3ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 23 stycznia

Weekend rozpoczniemy deszczową sobotą. Deszcz się pojawi głównie przed południem. Na niebie zachmurzenie duże do całkowitego. Temperatura maksymalna osiągnie 8ºC. Wiatr umiarkowany, popołudniu osiągnie w porywach 50 km/h. Ciśnienie będzie szybko spadać.

Noc z soboty na niedzielę przyniesie kontynuację pochmurnej pogody, ale bez opadów. Nad ranem termometry wskażą 1, 0ºC. Wiatr słaby. Możliwe są przygruntowe przymrozki.

Niedziela, 24 stycznia

W niedzielę także zbyt wiele słońca nie zobaczymy przy zachmurzeniu dużym. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 3ºC. Wiatr powieje słabo.

Nocą niewykluczone słabe opady deszczu lub śniegu. Temperatura spadnie do -1ºC. Wiatr słaby, a na niebiue zachmurzenie duże.

Zobacz też

Kolejne dni

Początek tygodnia będzie pochmurny. W dzień temperatury będą oscylować wokół 0ºC, nocą może wystąpić lekki mróz.

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie