Poznań: Warta, Ostrów Tumski, katedra, piękna pogoda

Poznań: prognoza na weekend 4-6 września. W niedzielę sporo słońca, temperatura w okolicach 20 stopni

by

in

To nie będzie upalny weekend. Temperatury będą przyjemne, ale noce już chłodniejsze. W piątek i sobotę może padać. Sprawdź prognozę pogody dla Poznania!

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 4-6 września

Piątek, 4 września

W ciągu dnia zachmurzenie duże, czasami się rozpogodzi. Rano i około południa możliwe opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 20ºC. Wiatr słaby

Nocą sporo chmur (zachmurzenie umiarkowane do dużego) i sucho. Temperatura spadnie do 16ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 5 września

Rano w Poznaniu dosyć pogodnie. Od południa zrobi się zachmurzenie duże. Popołudniu może padać. Temperatura maksymalna osiągnie 21ºC, po pojawieniu się deszczu odczujemy spore ochłodzenie. Wiatr powieje słabo.

Noc z soboty na niedzielę z zachmurzeniem małym. Opadów czy burz nie prognozujemy. Temperatura spadnie do 12ºC. Wiatr słaby.

Niedziela, 6 września

Weekend skończy się dosyć pogodną niedzielą, z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Temperatura maksymalna osiągnie 18ºC. Wiatr powieje słabo. Padać raczej nie powinno.

Nocą bezchmurnie, padać nie będzie. Temperatura spadnie do 10ºC. Wiatr powieje słabo.

Kolejne dni

Prognozy na kolejne dni nie są stuprocentowo pewne. Prawdopodobnie utrzymają się niedzielne temperatury. W poniedziałek 18, a we wtorek 19 stopni.

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie