Poznań: Ostrów Tumski, Warta i pochmurna pogoda

Poznań: pogoda na weekend 6-8 listopada. Pochmurno, ale sucho

by

in

Przed nami niezbyt słoneczny weekend. Przynajmniej padać nie będzie. Sprawdź prognozę pogody dla Poznania!

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 6-8 listopada

Piątek, 6 listopada

Prognozujemy zachmurzenie duże do całkowitego. Przejaśnienia raczej się nie pojawią. Padać nie będzie. Temperatura wzrośnie do 12ºC. Wiatr słaby.

Nocą podobnie jak w dzień: zachmurzenie całkowite i bez opadów. Lokalnie mogą pojawić się mgły. Temperatura spadnie do 8ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 7 listopada

Sobota także będzie pochmurna, choć popołudniu mogą pojawić się rozpogodzenia. Opadów deszczu nie prognozujemy. Temperatura maksymalna wyniesie 11ºC. Wiatr powieje słabo.

Noc z soboty na niedzielę z zachmurzeniem całkowitym i bez opadów. Ponownie mogą wystąpić mgły i zamglenia. Nad ranem zobaczymy na termometrach 6ºC.

Niedziela, 8 listopada

Niedziela nie przyniesie zmian w pogodzie. Nadal wystąpi zachmurzenie duże do całkowitego, padać nie powinno. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 9ºC. Wiatr słaby.

Nocą sucho, a zachmurzenie – ciągle duże. Temperatura spadnie do 6ºC. Wiatr powieje słabo.

Przypominamy: trwa głosowanie w Poznańskim Budżecie Obywatelskim!

Kolejne dni

Początek tygodnia przyniesie kontynuację wysokiego zachmurzenia i braku deszczu. Temperatury maksymalne w graniach 8-10 stopni.

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie