Plac Cyryla Ratajskiego w centrum Poznania: kwitnące drzewa

Poznań: prognoza na weekend 11-13 września. Słonecznie i nawet do 25 stopni

by

in

Tak, ten weekend będzie bardzo pogodny. Początek przyszłego tygodnia przyniesie temperatury do 27 stopni! Sprawdź prognozę pogody dla Poznania.

Zobacz także
Gdzie teraz pada? Jak rozpoznać burzę i ocenić, czy przyjdzie w dane miejsce? To nie jest takie trudne i w Internecie znajdziesz pomocne narzędzia. Kliknij tutaj, aby się o tym przekonać 😉

Poznań: pogoda na weekend 11-13 września

Piątek, 11 września

W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane. Słońca nie zabraknie, będzie sporo przejaśnień. Temperatura wzrośnie do 20ºC. Wiatr słaby. Padać z pewnością nie będzie.

Nocą niemalże bezchmurnie. Parasole się nam nie przydadzą, padać nie będzie. Temperatura spadnie do 11ºC. Wiatr słaby.

Czytaj też
Gdzie można spożywać alkohol nad Wartą?

Sobota, 12 września

To będzie piękna sobota. Zachmurzenie minimalne lub jego brak, bez deszczu. I gorąco: temperatura maksymalna osiągnie 25ºC. Wiatr słaby.

Noc z soboty na niedzielę z zachmurzeniem umiarkowanym. Temperatura minimalna osiągnie 14ºC. Będzie sucho i prawie bezwietrznie.

Niedziela, 13 września

Weekend skończy się dosyć pogodną niedzielą, z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 22ºC. Padać nie będzie. Wiatr powieje słabo.

Nocą bezchmurnie, padać nie będzie. Temperatura spadnie do 13ºC. Wiatr powieje słabo.

Kolejne dni

Od poniedziałku do środy zapowiada się słoneczna, sucha pogoda. Temperatury nawet do 27 stopni! Od czwartku pochmurno i dużo chłodniej (14-15 stopni).

Im dłuższy termin prognozy, tym większa szansa na to, iż w rzeczywistości pogoda będzie nieco inna niż w prognozie. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: model ECMWF i GFS udostępniany przez stronę meteomodel.pl i meteologix.com.


Dołącz do nas na FacebookuTwitterzeWykopie i Instagramie